
1 серпня російські найманці 3 рази відкривали вогонь по українських військових. Цього ж дня травмувались двоє наших захисників, повідомляють Патріоти України з посиланням на штаб ООС.
У штабі назвали обстріли "неприцільними". Окупанти порушували перемир’я, зокрема, біля Пісків. "Українські воїни на провокації не піддалися та вогонь у відповідь не відкривали", – йдеться у зведенні.
Хоча втрат внаслідок обстрілів немає, проте минулої доби двоє українських бійців травмувались. Один отримав осколкові поранення зачепивши ногою невідомий вибуховий пристрій, а другий захисник – травмував руку на одному з опорних пунктів.
"Обох військовослужбовців оперативно доставили до лікувальних закладів та надали належну медичну допомогу. На місцях подій працює керівний склад військової частини та робоча група військової служби правопорядку. Обставини з’ясовуються", – зазначили у штабі.
За поточну добу обстрілів у районі операції Об’єднаних сил не зафіксовано.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...