
Упродовж доби 26 грудня з боку проросійських найманців зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню. Не зважаючи на відносно малу кількість обстрілів, прицільний вогонь ворога мав досить криваві наслідки, повідомляють Патріоти України з посиланням на штаб ООС
Деталі: У напрямку Південного, Пісків, Новолуганського та Шумів окупанти вели вогонь з гранатометів різних систем.
Поблизу Талаківки окупанти задіяли безпілотний літальний апарат, за допомогою якого здійснив скидання пострілів ВОГ-17.
Станом на 7 годину ранку 27 грудня з боку російсько-окупаційних військ зафіксоване 1 порушення режиму припинення вогню.
У напрямку Нью-Йоркуокупанти відкривали вогонь з великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
Внаслідок дій найманців двоє військових отримали поранення, стан їхнього здоров’я – важкий.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...