
З початку 17 липня російські бойовики сім разів відкривали вогонь по позиціях Об'єднаних сил, у результаті чого двоє українських військових отримали поранення, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр штабу ООС.
Зокрема, у районі населеного пункту Чермалик бойовики відкривали вогонь зі стрілецької зброї. Позиції ООС в районі Водяного зазнали обстрілу з мінометів 120-го і 82-го калібру.
Біля Широкиного та Павлополя противник застосовував міномети, а напрямку населеного пункту Старогнатівка – артилерію 122-го калібру.
У районі селища Піски ворог обстріляв позиції українських військових з ручних протитанкових і підствольних гранатометів.
"В результаті обстрілів бойовиків двоє українських військовослужбовців отримали поранення. Стан одного з них медики оцінили як середньої тяжкості, іншого – задовільний. Вони направлені до лікувального закладу", – йдеться у повідомленні штабу ООС.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...