Ситуація на Донбасі: Серед захисників України - поранені, у російських окупантів - "вантаж-200"

5 червня збройні формування Російської Федерації 12 разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілів поранення отримали двоє українських бійців, повідомляють Патріоти України з посиланням на штаб ООС.

"Противник обстріляв позиції Об’єднаних сил із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї", - йдеться у повідомленні.

Російські найманці відкривали вогонь біля Авдіївки із мінометів, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.

Неподалік Павлополя та Опитного окупанти вели вогонь з гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів.

Під обстрілами також знаходились захисники Старогнатівки, Широкиного, Новолуганського, Хутора Вільного та Новоолександрівки.

За даними розвідки, 5 червня українські військові знищили одного російського окупанта.

Москва в шоці: Київ сильніший - Трамп закликав Зеленському бути "сміливішими" з Росією, - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 20:30

Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...

Москва у відчаї посилає сигнали: Голова ФСБ раптово визнав, що із "терористом" Зеленським доведеться домовлятись

вівторок, 23 червень 2026, 20:16

Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...