
"Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї", йдеться у повідомленні.
Зокрема ворог вів вогонь біля Кримського, Шумів, Оріхового. Біля Хутора Вільного агресор двічі обстрілював з мінометів калібру 120 мм та 82 мм та застосував різних систем гранатомети і великокаліберні кулемети.
Обстріли велись і у районі відповідальності "Схід". Поблизу Славного найманці відкривали вогонь з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.
Зазначається, що двоє військових отримали поранення від розриву міни під час проведення інженерної дорозвідки поблизу населеного пункту Новотошківське. Їм надали медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу. Стан їхнього здоров’я задовільний.
За даними розвідки, 19 червня наші бійці знищили двох та поранили щонайменше трьох окупантів.
Від початку поточної доби російські збройні формування знову відкривали вогонь.
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...