
Формування Росії застосовували заборонені Мінськими домовленостями артилерійські системи калібру 122 мм, 120-ти та 82-х мм міномети, а також гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети, снайперську та стрілецьку зброю. Українські воїни відреагували на усі можливі загрози з боку загарбників та змусили їх припинити свої агресивні дії.
За минулу добу внаслідок ворожого обстрілу один український військовослужбовець отримав поранення. За даними розвідки, 04 липня українські захисники знищили трьох та поранили ще трьох загарбників.
"Від початку поточної доби збройні формування РФ два рази порушили режим припинення вогню.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід", противник на світанку відкривав вогонь з 82-х мм мінометів та великокаліберних кулеметів на підступах до Павлополя. Також ворог обстріляв позиції українських захисників з гранатометів різних систем та великокаліберного кулемету поблизу Мар’їнки.
Аби припинити збройну активність окупантів наші підрозділи, що обороняються миттєво відреагували у відповідь після чого ворожі обстріли припинилися.
За поточну добу втрат серед українських захисників немає", - йдеться у повідомленні.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...