
Формування Росії застосовували заборонені Мінськими домовленостями артилерійські системи калібру 122 мм, 120-ти та 82-х мм міномети, а також гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети, снайперську та стрілецьку зброю. Українські воїни відреагували на усі можливі загрози з боку загарбників та змусили їх припинити свої агресивні дії.
За минулу добу внаслідок ворожого обстрілу один український військовослужбовець отримав поранення. За даними розвідки, 04 липня українські захисники знищили трьох та поранили ще трьох загарбників.
"Від початку поточної доби збройні формування РФ два рази порушили режим припинення вогню.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід", противник на світанку відкривав вогонь з 82-х мм мінометів та великокаліберних кулеметів на підступах до Павлополя. Також ворог обстріляв позиції українських захисників з гранатометів різних систем та великокаліберного кулемету поблизу Мар’їнки.
Аби припинити збройну активність окупантів наші підрозділи, що обороняються миттєво відреагували у відповідь після чого ворожі обстріли припинилися.
За поточну добу втрат серед українських захисників немає", - йдеться у повідомленні.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...