Ситуація на Донбасі загострилася: Місцевих найманців все менше, їхні місця зайняли військові РФ

Частина зі зрадників України загинула в перший найзапекліший рік війни, інші – розчарувалися і втекли.

Окупанти ведуть обстріли на усіх напрямках. Фото: соцмережі.

Ситуація на фронті загострилась. За останню добу проросійські бойовики 20 разів відкривали вогонь по позиціях наших захисників. На жаль, один військовий загинув, ще вісім армійців отримали поранення, передають Патріоти України.

У штабі ООС зазначили, що найактивніше окупанти гатять з мінометів майже по всій лінії розмежування. Традиційно неспокійно на Луганщині та під Маріуполем, а також в Авдіївці. Та українські армійці дали гідну відсіч ворогу і продовжують укріплювати свої позиції.

Військовослужбовець ЗСУ "Леон" розповів, що російсько-терористичні війська щодня та щоночі методично обстрілюють наші позиції, тому окрім відбиття атак, бійці проводять і інженерні роботи. Тож, наші захисники навчилися рити окопи, траншеї та бліндаж і роблять це не гірше, ніж стріляють у ворога.

"Один будує, інший тягне зв'язок, ще хтось займається електрикою тощо. Тут кожен робить те, що в нього добре виходить і це є зв'язковим однієї суцільної роботи", – сказав військовослужбовець ЗСУ Богдан.

Від цих укріплень безпосередньо залежать життя воїнів, тож до їх облаштування підходять з усією відповідальністю. "Леон" зауважив, що місць, де можна сховатися від обстрілів, є багато. Воїни не мають жодного сумніву, хто воює на іншому боці. Вони наголосили, що місцевих сепаратистів на фронті все менше. Частина з них загинула в перший найзапекліший рік війни, інші – розчарувалися і чкурнули з шанців. Натомість їхні місця зайняли найманці з РФ.

"Роттердам плюс" і не тільки: Зеленський може створити Ахметову великі проблеми

п’ятниця, 23 серпень 2019, 23:51

Бізнесмен вже запевнив, що буде захищати свою репутацію усіма можливими методами. Прагнення Володимира Зеленського обмежити вплив ДТЕК може створити проблеми власнику даного енергохолдингу Ринату Ахметову. Одним із кроків у цьому напрямку є розслідуван...

Хіти тижня. Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

п’ятниця, 23 серпень 2019, 22:00

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...