Ситуація на полі бою в Україні вирішиться через три місяці, - Боррель

Головного дипломата ЄС запитали про наявність коштів і механізмів у Євросоюзу для завершення збройних конфліктів у світі, зокрема в Україні. На що Жозеп Боррель відповів, що треба створювати фонди, мати волю для здійснення цілей і розуміння того, що "світ перебуває в ситуації війни".

За його словами, союзники повинні діяти набагато швидше та рішучіше в питанні надання допомоги Києву. Боррель визнав, що Євросоюз занадто часто вагався в питаннях постачання ЗСУ нових типів озброєння. Якби блок діяв рішучіше, ситуація на фронті могла б розвиватися інакше.

"Ми побачимо через три місяці, щось буде вирішено на полі бою. Ми не можемо чекати, коли в якихось країнах закінчаться вибори. Це якийсь інший вимір політики. У нинішній ситуації потрібно діяти набагато рішучіше та конкретніше. У нас багато стратегій, але мало дій", — розповів Боррель.

Основним завданням на найближчий час дипломат назвав "спільні дії європейських країн на поточні виклики".

"Щоб працювати разом, потрібно спрацюватися протягом якогось часу, мають бути визначені механізми для одностайного рішення, на все це потрібен час... Я думаю, на найвищих рівнях, на середніх рівнях і, можливо, громадська думка ще не зовсім у новому ментальному настрої", — підсумував глава дипслужби Євросоюзу.

Рік після бунту Пригожина: Де тепер найманці "Вагнера" служать кривавій недоімперії

субота, 22 червень 2024, 0:12

Російська служба "ВВС" з’ясувала, що колишні найманці "ПВК Вагнер" тепер частково служать у Сирії, Центральноафриканській Республіці та в чеченському підрозділі "Ахмат", що воює проти України. . Як стверджує видання, про присутність найманців "ПВК Ваг...

Російський дрон під Вовчанськіом вбив працівницю "Укрпошти", коли та доставляла пенсії

субота, 22 червень 2024, 0:00

Вдень 21 червня окупанти влучили дроном у авто працівників "Укрпошти", котрі перевозили та доставляли пенсії у Вовчанській громаді. Загинула 45-річна керівниця пересувного відділення пошти, також поранений водій, який супроводжував жінку. Про це повідо...