Ситуація нагадує березень 2014-го: Російський депутат, який засвітився у Золотому, брав участь в окупації Криму (фото)

В МЗС України висловили «рішучий протест» проти незаконної поїздки депутата Держдуми на окуповані території Донбасу.

Депутат Держдуми Росії Олексій Журавльов, якого помітили на тимчасово непідконтрольних територіях Донбасу в районі розведення військ у Золотому, в березні-лютому 2014 року приїжджав до Криму перед його анексією Російською Федерацією. Про це в соцмережі пише лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, який опублікував відповідні фото і покликав українських політиків не ставитися до подібних «візитів» як до прикрої дрібниці, передають Патріоти України.

«Ситуація дуже схожа на кримські події лютого-березня 2014 року. Серед тих, хто одночасно з російськими військовими, як ворони, злетівся на кримську землю, були депутати Держдуми РФ, в числі яких був і Олексій Журавльов», - повідомляє Рефат Чубаров.

Тим часом в МЗС України висловили «рішучий протест» проти незаконної поїздки депутата Держдуми на окуповані території Донбасу і додали, що Журавльову безстроково заборонили в'їжджати на територію нашої країни.

«Міністерство закордонних справ спільно з правоохоронними органами України перевіряє інформацію, чи знаходилася зазначена особа на ділянці розведення сил і засобів в районі н.п. Золоте Луганської області», - йдеться в заяві МЗС України. Також дипломати зажадали від Росії підтвердити факт поїздки і пояснити її мету.

У окупантів істерика: В окупованому Криму хакери показали по телебаченню ролик про "тихий" контрнаступ ЗСУ

понеділок, 5 червень 2023, 11:58

Пропагандистське телебачення, яке росіяни транслюють в окупованому Криму, знову зламали. Завдяки невідомим хакерам, 4 червня жителі півострова змогли побачити ролик про майбутній контрнаступ Сил оборони України, передають Патріоти України. Це відео бул...

Для вбивств українців: Sky News оприлюднив контракт про закупівлю Росією боєприпасів з Ірану на $1 млн

понеділок, 5 червень 2023, 11:52

У ЗМІ потрапив контракт про закупівлю Росією в Ірану артилерійських і танкових снарядів, а також ракет різного розміру.Імовірний контракт на закупівлю боєприпасів оприлюднив телеканал Sky News, передають Патріоти України. У документі, датованому 14 вер...