Ситуація непроста: Одна з країн ЄС поки не висилатиме українських біженців, але є нюанси

У Нідерландах суди виносять суперечливі рішення деяким біженцям із України, які не мають українського громадянства. Однак частині з них дозволили залишитися у країні, незважаючи на рішення влади припинити захист. Громадяни третіх країн, які прибули до Нідерландів із України, мали виїхати до квітня. Про це йдеться в матеріалі dutchnews.nl, передають Патріоти України.

Що передувало?

У Нідерландах склалася заплутана ситуація навколо громадян третіх країн, які проживали в Україні до російського вторгнення та прибули за тимчасовим захистом. Суди винесли суперечливі рішення щодо їхнього права на перебування.

Державна рада (вищий адміністративний суд Нідерландів) наприкінці січня визначив, що громадяни третіх країн повинні залишити офіційні місця для біженців до 2 квітня 2024 року. Але кілька окремих груп звернулися до суду, щоб оскаржити це.

Посол повідомила, як швидко США передадуть допомогу Україні після голосування в Конгресі

субота, 20 квітень 2024, 12:22

США за короткий період можуть перейти до постачання Україні озброєнь після ухвалення відповідного закону в Конгресі. Про це заявила посол України в США Оксана Маркарова в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України. «Від моменту підпи...

"Скажу вам, локально, що бачу": Військовий прокоментував заяви про контрнаступ ЗСУ у 2025 році

субота, 20 квітень 2024, 11:30

Військовослужбовець Євген Ієвлєв, який зараз перебуває на Горлівському напрямку, закликає до стриманості у заявах про можливий контрнаступ Збройних сил України 2025 року. Про це він сказав в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Я вважаю, що...