
На Харківському напрямку в районах Лук’янців та Вовчанська тривають бої, російська окупаційна армія намагається здобути тактичну перевагу. Про це розповів LIGA.net речник Національної гвардії Руслан Музичук.
"Противник своїми діями намагається забезпечити сприятливі умови для подальшого просування. Зокрема задля зайняття більш вигідних позицій на місцевості. Підрозділи Сил оборони не дають російським окупантам закріпитись. Контратакують, завдають ударів з артилерії та залучають також підрозділи БпЛА", – сказав він.
Бійці спецпідрозділу Нацгвардії "Омега" зазначають, що останні кілька днів противник залучає групи піхоти, завданням яких є закріпитися біля населених пунктів на півночі Харківщини.
Також окупанти пробують завозити свій особовий склад та БК на малогабаритній автомобільній техніці. Минулої доби нацгвардійці знищили один багі та два склади окупантів. "Також працюють снайпери "Омеги" з метою завдавання втрат противнику на околицях населених пунктів Глибоке, Лук'янці", – розповів Музичук
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...