Ситуація складна: Контрнаступ ЗСУ відкладається через малі обсяги поставок зброї, - Жданов

Військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов вважає, що Збройним силам України, імовірно, доведеться почекати з контрнаступом через малі обсяги поставок Заходом зброї, передають Патріоти України.

"Питання з контрнаступом трохи відкладається. Але питання оборонної операції - ні, ми в змозі її провести", - сказав Жданов на своєму Youtube-каналі.

За словами Жданова, зараз росіянам потрібно перемир'я, а Україні – перемога на полі бою для формування переговорної позиції. Експерт також оцінив ризики того, що армія РФ може прорватися в напрямку міст Кривий Ріг, Запоріжжя та Миколаїв.

"Не можна сказати, що повністю не існує загрози прориву російських військ на напрямках трьох основних міст, але при цьому імовірність прориву практично дорівнює нулю", — вважає Жданов. Він підкреслив, що ворог намагається розтягнути ЗСУ по всій лінії фронту, довжина якої становить близько 2,5 тисяч кілометрів.

Природа була проти: Окупанти хотіли на КамАЗах форсувати Оскіл на Харківщині, але щось пішло не так (фото)

четвер, 11 серпень 2022, 12:14

Окупанти знову намагалися форсувати Оскільське водосховище поруч зі знищеним мостом. Поблизу села Гороховатка (на південний захід від Борової) місцеві мешканці помітили застряглі у річці Оскіл військові автомобілі, на яких російські окупанти намагалися...

"Окупанти ломанулися слідом, але...": Епічне відео "мобілізації" в Луганську з несподіваною розв'язкою

четвер, 11 серпень 2022, 11:44

Російські терористи та бойовики "ЛНР" продовжують спроби мобілізувати чоловіче населення окупованого Луганська на війну проти Збройних сил України. У мережі з'явилося нове відео з окупованого міста, на якому місцеві карателі "полюють" за потенційними м...