
Ворог активно проводить логістичні заходи на Сіверському напрямку та переміщується в напрямку міста Сіверськ. Про це в ефірі "Ми-Україна" повідомив речник 11-го армійського корпусу Дмитро Запорожець, передають Патріоти України.
Підполковник зазначив, що ворога уже було помічено на околицях місті, куди йому вдалось дістатись, ймовірно, завдяки погодним умовах, а саме туману. "На сьогодні вже фіксували противника на околицях міста Сіверськ, який рухався у напрямку шахти №6. Можливо, скориставшись, знову ж таки, погодними умовами, якась кількість військовослужбовців противника зуміла туди дістатися.
І тепер ми активно відстежуємо ситуацію біля цієї шахти та намагаємося противника знищити. Тобто успіх противника залежить від кількості піхоти, яку він застосовує. Попри те, що велику кількість таких невеликих груп нам все ж таки вдається знищувати, але знову ж таки, сьогодні свій внесок роблять і погодні умови", - зазначив Запорожець.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...