Ситуація складна: Росіяни могли окупувати мінімум 10 сіл України, - Bild

Російські загарбники атакували Харківщину у двох місцях з півночі, захопивши щонайменше десять сіл. Про це заявляє аналітик Bild Юліан Рьопке.

Він показав армії окупантів на Харківщини на карті, промаркувавши зону поселень, які, нібито, встиг захопити ворог за останні три дні.

Як стверджує Рьопке, його карти базуються на декількох геолокаціях та останніх офіційних і неофіційних повідомленнях щодо просувань Росії у Харківській області.

Росіяни могли окупувати мінімум 10 сіл України – Bild (карта) фото 1

Аналітик Bild заявив, що армія окупантів розпочала атаку у двох місцях з півночі. «Російські сили атакували Харківську область у двох місцях з півночі, захопивши щонайменше десять сіл за три дні», – йдеться у повідомленні.

Росіяни могли окупувати мінімум 10 сіл України – Bild (карта) фото 2

Нагадаємо, за повідомленням Інституту вивчення війни, наступ Росії на Вовчанськ у Харківській області є наслідком негласної політики Заходу, за якою українські війська не можуть використовувати західні озброєння для нанесення ударів по легітимних військових цілях на території Росії.

Аналітики зауважили, що противник намагається оточити Вовчанськ, він наближається до міста через Бугруватку, Старицю й Ізбицьке та через Вовчанські Хутори. Зокрема, в разі захоплення будь-якого з цих населених пунктів, ворог може перерізати українські наземні лінії звʼязку до Вовчанська.

Також окупанти частіше обстрілюють мости через прилеглі водойми, аби ізолювати українську оборону Вовчанська від інших районів.

Росіяни масово перекидають техніку та військові об'єкти до Кримського мосту: В "Атеш" пояснили, що відбувається

четвер, 25 липень 2024, 22:00

Агенти партизанського руху "Атеш" виявили, що росіяни масово перекидають системи ППО, авіацію, радіолокаційні станції та військові об’єкти до Кримського мосту. Про це інформує рух "Атеш", передають Патріоти України. Також партизани наголошують, що на п...

Окупанти зараз на піку свого наступу: Експерт вказав на головні ризики для ЗСУ на фронті

четвер, 25 липень 2024, 21:45

Російська окупаційна армія на даний час знаходиться на піку своїх наступальних дій. І можливий такий сценарій, що українські Сили оборони можуть втратити певні ділянки фронту, щоб захистити ту чи іншу частину нашої території. Тому просування ворога мож...