
Речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин вважає, що російські окупанти намагаються взяти у лещата місто Часів Яр. Для його окупації вони активно штурмують навколишні села. Та під час телемарафону він зауважив, що на території самого міста російських окупантів немає, передають Патріоти України.
"Ворог не полишає спроб тиснути на Часів Яр, виконуючи певні дедлайни. Сили оборони наразі контролюють обстановку. Ворожої армії в місті немає, ворог не перетинав рубежі і кордони міста", — заявив Волошин, додаючи, що росіяни намагаються обійти місто по флангах — через Богданівку та Іванівське, аби взяти його в лещата.
Також росіяни активно застосовують артилерію та авіацію, ймовірно, готуючись до наступної хвилі наступу. Для РФ важливо захопити місто до того, як Сили оборони отримають допомогу.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...