
Російська армія практично повністю контролює Мирноград на Донеччині – вона вже розгорнула там свої артилерійські позиції, командні штаби та комендатуру. Сили оборони утримують позиції на півночі Мирнограда й намагаються не випустити противника з міста, заявив офіцер-морпіх, що працює на напрямку Мирнограда, у коментарі УП, передають Патріоти України.
Бої наразі йдуть на півночі Мирнограда – у районі залізничного депо, та на півночі сусіднього села Світлого. "В іншій частині міста (центр, південь) вже їхня арта, техніка, пілоти – все, що хочете. Накопичення йде серйозне. Найближчим часом очікуємо механізованих штурмів з боку противника.
По штабах – вони переміщують свої штаби з Новогродівки в Мирноград. Також у Мирнограді вже є комендатура (російська), ми бачили, як цивільних з пожитками виводять під супроводом конвою. Ми відтягуємося, переміщуємося, піхота намагається тримати виходи з Мирнограда. Тепер наша задача – не випустити їх з міста". Оборону північної частини Мирнограда практично унеможливлює контроль противника над небом – як авіацією, так і дронами. Усі шляхи заходу і місто давно перебувають у "сірій зоні". Наказу на вихід з міста не було.
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...
Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...