
Начальник Торецької міської військової адміністрації Василь Чинчик зазначив, що ворог намагається якомога швидше захопити повністю місто. Про це він сказав в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"Ворог не полишає спроб повністю захопити місто Торецьк і докладає для цього всіх зусиль. Він здійснює масовані артилерійські та мінометні обстріли, а також застосовує тактичну авіацію для ударів по території громади. Попри це, наші Збройні Сили дають гідну відсіч, хоча ворог значно переважає за чисельністю", - наголосив Чинчик.
За словами начальника Торецької міської військової адміністрації, лінія фронту періодично змінюється, ситуація то покращується, то ускладнюється. Ворог поступово просувається щодня. Більшість багатоквартирних будинків вже перебувають під його контролем. На околицях Торецька розташована приватна забудова, де частково залишаються багатоквартирні будинки, які все ще контролюються нашими військовими.
"Ситуація в місті залишається складною, і ворог намагається якомога швидше захопити його повністю. У Торецьку ще перебувають близько 60 мешканців - здебільшого літні люди, які живуть у вкрай важких умовах: у підвалах, укриттях, без належних санітарних умов", - додав Чинчик.
Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...
Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...