
Начальник Торецької міської військової адміністрації Василь Чинчик зазначив, що ворог намагається якомога швидше захопити повністю місто. Про це він сказав в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"Ворог не полишає спроб повністю захопити місто Торецьк і докладає для цього всіх зусиль. Він здійснює масовані артилерійські та мінометні обстріли, а також застосовує тактичну авіацію для ударів по території громади. Попри це, наші Збройні Сили дають гідну відсіч, хоча ворог значно переважає за чисельністю", - наголосив Чинчик.
За словами начальника Торецької міської військової адміністрації, лінія фронту періодично змінюється, ситуація то покращується, то ускладнюється. Ворог поступово просувається щодня. Більшість багатоквартирних будинків вже перебувають під його контролем. На околицях Торецька розташована приватна забудова, де частково залишаються багатоквартирні будинки, які все ще контролюються нашими військовими.
"Ситуація в місті залишається складною, і ворог намагається якомога швидше захопити його повністю. У Торецьку ще перебувають близько 60 мешканців - здебільшого літні люди, які живуть у вкрай важких умовах: у підвалах, укриттях, без належних санітарних умов", - додав Чинчик.
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...