Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це вона сказала в інтерв'ю CNN, передають Патріоти України.

"Їхня тактика змінилася - на жаль, не в кращий для нас бік", - заявила вона. За її словами, у перші два роки війни російські атаки були більш розрізненими, і ракетні залпи націлювалися на великі ділянки української енергетичної системи.

Заступниця міністра пояснила, що натомість тепер удари стають все більш точними та концентрованими, коли десятки ракет і безпілотників спрямовуються на одну ціль. "За такий короткий проміжок часу - за кілька тижнів цих масованих російських атак - майже всі наші річні зусилля з відбудови та ремонту були знищені за кілька днів, за кілька атак", - додала Грінчук.

Позитивне рішення все ближче: Столтенберг закликав союзників НАТО дозволити Україні бити по території РФ їхнею зброєю

субота, 25 травень 2024, 4:15

Генсек Альянсу славиться тим, що завжди проявляє своє лідерство, коли щодо того чи іншого питання консенсус дозріває або вже досягнутий. Такова його роль в організації. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час інтерв'ю виданню The Economist за...

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...