
Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це вона сказала в інтерв'ю CNN, передають Патріоти України.
"Їхня тактика змінилася - на жаль, не в кращий для нас бік", - заявила вона. За її словами, у перші два роки війни російські атаки були більш розрізненими, і ракетні залпи націлювалися на великі ділянки української енергетичної системи.
Заступниця міністра пояснила, що натомість тепер удари стають все більш точними та концентрованими, коли десятки ракет і безпілотників спрямовуються на одну ціль. "За такий короткий проміжок часу - за кілька тижнів цих масованих російських атак - майже всі наші річні зусилля з відбудови та ремонту були знищені за кілька днів, за кілька атак", - додала Грінчук.
Кримський міст, який Росія вважає одним із головних символів окупації українського півострова після 2014 року, залишається важливою стратегічною та політичною ціллю для Кремля. Водночас дії Сил оборони України демонструють, що жоден об’єкт на тимчасово...
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...