
Росіяни окупували близько 50% міста Торецьк Донецької області, заявив начальник Торецької міської військової адміністрації Василь Чинчик в ефірі телемарафону Єдині новини у п’ятницю, 11 жовтня, передають Патріоти України.
«Орієнтовно 40−50% міста Торецьк залишаються під контролем України, інша територія — захоплена. Ворог докладає усіх зусиль, щоб захопити місто у найкоротші терміни», — сказав Чинчик.
Він додав, що за останню добу окупантам не вдалося просунутися у Торецьку, Сили оборони України утримують позиції.
Залежить від кількох факторів. За яких умов ЗСУ доведеться відходити і з Торецька — ГетьманНаразі евакуація з Торецька, за словами Чинчика, продовжується, але в обмеженому режимі. За останню добу з території громади вивезли семеро людей. У місті залишаються близько 1150 людей, додав очільник МВА.
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...