
Російські окупанти запровадили на захопленій частині Запорізької області обмеження на продаж алкоголю та збільшили тривалість комендантської години. Причина - у страху перед партизанами та тотальному пиятиці серед мобілізованих. Про це розповів законний мер окупованого Мелітополя Запорізької області Іван Федоров 23 листопада в ефірі FREDOOM, передають Патріоти України.
За його словами, російські військові абсолютно маргінальні – безпробудно п'ють і створюють проблеми не тільки цивільному населенню, а й своїм командирам і продажним "поліцейським". Тим часом місцеві жителі Мелітополя вже дев'ятий місяць чинять окупантам опір. Тому загарбники намагаються хоч якось утримати контроль у місті.
"Їхні "мобіки" – це бомжі, які п'ють з ранку і до ночі, і які у тверезому вигляді рідко з'являються в місті. Тим самим вони створюють проблеми і Росгвардії та їх поліції, яким доводиться постійно їх утихомирювати. Що стосується комендантської години, то росіяни в шоці від того, що на нашій території досі є опір, знищення колаборантів, деякі лежать у реанімації, вважають, що так вони зможуть боротися з нашими силами опору, тому збільшили комендантську годину, а щоб їх мобілізовані не пили, вони оголошують сухий закон", – сказав Федоров. Він додав, що російським загарбникам це не допоможе – вони втратять зайняті території.
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...
Базово навчитися керувати дроном можна за кілька днів, але для виконання бойових завдань майбутнім операторам доводиться проходити значно довшу підготовку. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна. передають Патріоти України. Залежно від спеціалізації на...