"Ситуація виходить з-під контролю": На окупованому Запоріжжі ввели обмеження через масове пияцтво вояк РФ

Російські окупанти запровадили на захопленій частині Запорізької області обмеження на продаж алкоголю та збільшили тривалість комендантської години. Причина - у страху перед партизанами та тотальному пиятиці серед мобілізованих. Про це розповів законний мер окупованого Мелітополя Запорізької області Іван Федоров 23 листопада в ефірі FREDOOM, передають Патріоти України.

За його словами, російські військові абсолютно маргінальні – безпробудно п'ють і створюють проблеми не тільки цивільному населенню, а й своїм командирам і продажним "поліцейським". Тим часом місцеві жителі Мелітополя вже дев'ятий місяць чинять окупантам опір. Тому загарбники намагаються хоч якось утримати контроль у місті.

"Їхні "мобіки" – це бомжі, які п'ють з ранку і до ночі, і які у тверезому вигляді рідко з'являються в місті. Тим самим вони створюють проблеми і Росгвардії та їх поліції, яким доводиться постійно їх утихомирювати. Що стосується комендантської години, то росіяни в шоці від того, що на нашій території досі є опір, знищення колаборантів, деякі лежать у реанімації, вважають, що так вони зможуть боротися з нашими силами опору, тому збільшили комендантську годину, а щоб їх мобілізовані не пили, вони оголошують сухий закон", – сказав Федоров. Він додав, що російським загарбникам це не допоможе – вони втратять зайняті території.

У Шебекіному страшно "зраділи": Депутат Держдуми закликав закидати авіабомбами Бєлгородську область

середа, 31 травень 2023, 23:43

Депутат Держдуми РФ, член комітету з оборони Андрій Гурульов закликав бомбити на Бєлгородщині районний центр Шебекіно керованими авіабомбами. Таку заяву він зробив в ефірі програми кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова, фрагмент якої публіку...

Слідом за Лісовим: Ще один високопосадовець відмовився від наукового ступеня

середа, 31 травень 2023, 22:43

Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак офіційно відмовився від наукового ступеня доктора технічних наук. Про це він повідомив у Telegram, передають Патріоти України. Бабак нагадав слова українського філософа Вол...