
Влада Австралії розпочала евакуацію членів сімей дипломатів з Києва через зростання загрози нового вторгнення з боку РФ. При цьому країна звертається до своїх громадян за можливості покинути територію України, передають Патріоти України.
"Федеральний уряд закликає австралійців в Україні "поїхати зараз" через ситуацію з безпекою, а також починає відкликати членів сімей австралійських дипломатів, що базуються в столиці, Києві", - пише видання.
Разом з тим сьогодні австралійський уряд підвищив рекомендації щодо України та закликав громадян не відвідувати країну та залишити Україну, через те, що авіарейси можуть бути змінені або припинені за короткий термін.
"Консульські послуги та наші можливості надавати консульську допомогу австралійцям можуть бути обмежені через умови на місці", - йдеться в повідомленні.
Як пише видання з посиланням на українські джерела, в Україні проживає 1400 громадян австралії. "Австралійці, які вирішили залишитися в Україні, повинні переглянути свої особисті плани безпеки та зареєструватися в Міністерстві закордонних справ і торгівлі", - додали в уряді Австралії.
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...