"Ситуацію скоро "виправлять": Український політтехнолог прогнозує загибель Гіркіна

На думку Олексія Голобуцького, небажання Путіна говорити про Україну є знаковим.

Український політтехнолог Олексій Голобуцький відреагував на слова екс-командира підрозділів «ДНР» Ігоря Гіркіна на адресу президента Росії Володимира Путіна, який відмовився говорити про Україну на камеру. Про це він написав у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.

Голобуцький уточнив: «Виявляється, терорист Гіркін по якомусь "недогляду" Кремля ще дихає: ось, спробував поіронізувати із заклику Путіна "не зациклюватися на Україні". Ну, з Гіркіним через ось такі жарти ситуацію, підозрюю, Кремль найближчим часом виправить».
На думку політтехнолога, небажання Путіна говорити про Україну є знаковим, значить в Кремлі зараз посилено намагаються відвернути увагу публіки від наступних кроків і рішень РФ по Україні.


Хоче влаштувати торг: Путін знову заявив, що готовий до переговорів для завершення війни

четвер, 21 вересень 2023, 14:30

Президент країни-агресорки Володимир Путін під час зустрічі з топдипломатом Китаю Ван Ї у Санкт-Петербурзі вкотре заявив, що готовий до переговорів для завершення розв’язаної ним агресивної війни проти України. Про це йдеться в повідомленні МЗС КНР про...

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...