Та переходьте вже на "Чебурнет": Роскомнадзор заблокував доступ до Patreon і Grammarly

У РФ заблокували доступ до сервісу платної підписки на контент Patreon і онлайн-платформи для допомоги у спілкуванні англійською Grammarly. Про це пише "Роскомсвобода", яка веде моніторинг доступності сайтів, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що російські провайдери за рішенням Генпрокуратури РФ закрили доступ до антивоєнної заяви редакції Doxa, опублікованій 25 лютого на Patreon, але через те, що сервіс використовує протокол HTTPS, недоступним став весь сайт.

При цьому, проблеми з доступом виникли також у Grammarly - онлайн-сервісу, який допомагає ефективніше писати тексти англійською. Під блокування потрапила сторінка із заявою сервісу про те, що він припиняє роботу в РФ та Білорусі.

На підставі того ж, що і у Patreon рішення, блокується ще 102 сайти, зокрема низка українських ЗМІ. Разом із Grammarly заблоковано 17 сайтів, свідчать дані "Роскомсвободи".

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...