"Это радость со слезами на глазах": Кривий Ріг, згідно з опитуваннями, таки хоче бачити новим мером Юзика з "Кварталу"

Схоже втомленість від "слуг" в Україні в провідному промисловому центрі все ще компенсується сподіванням на те, що свій-земляк не підведе і виб'є з Банкової та Грушевського, по-свойськи, все що треба. Хоча ,"цыплят по осени считают", точніше - 25 жовтня.

Незважаючи на те, що рейтинги "Слуги народу" в рідному місті президента Володимира Зеленського істотно "просіли", а довіра до нього особисто трохи похитнулося (це вже не 90% як було в 2019 році), у кандидата від президентської партії Юрія Корявченкова зберігаються реальні шанси стати мером Кривого Рога. Про це свідчить опитування громадської думки на малій батьківщині Зеленського, проведеного "Фонд Інноваційніх проектів" з 5 по 11 серпня 2020 роки (опитано 1200 респондентів), зазначають Патріоти України.

Якби вибори міського голови Кривого Рогу відбулися наступної неділі народний депутат Юрій Корявченков (в народі - Юзик) отримав би підтримку 26,7% жителів міста. На другому місці чинний голова Юрій Вілкул - 21,4%, а на третьому лідер партії "Батьківщини" Ольга Бабенко з 12,7%. Однак, 27,8% не визначилися в своїх перевагах.

Якщо в другій, вийдуть Юрій Корявченков і Юрій Вілкул, герой "95 кварталу" має всі шанси на перемогу, оскільки в його користь висловилися 41,7% респондентів, в той час як Юрія Вілкула може підтримати 35,9%. При цьому 22,4% не бачать в цій парі своїх обранців.

Соціологи вважають, що феномен Юзика полягає в тому, що він не тільки "свій" для жителів Кривого Рогу, а й найбільш тісно пов'язаний з образом глави держави, все ще користується довірою земляків. Ситуація може змінитися, якщо в керівництві партії вирішать в останній момент замінити Корявченкова на іншу кандидатуру. Такі чутки ходять в місті. Але, як стверджують соціологи, в такому випадки кандидат від "Слуги" мером навряд чи стане.

"Для системы Путин становится все менее приемлемой фигурой. Братва уже колеблется, и он это чувствует, поэтому в ближайшее время либо сдастся, либо - нанесет мощный хорошо спланированный удар", - Сотник

понеділок, 28 вересень 2020, 6:45

"Уровень взаимного доверия между "арбитром" и командой игроков явно падает. А Запад все чаще показывает портрет Навального, как претендента, который бы вполне устроил всех для будущей - если не "перестройки", то хотя бы "перезагрузки". Братва уже колеб...

Хіти тижня. "Если хоть один з*сранец...": Білоруські кіберпартизани зламали сайт Академії МВС і залишили послання батькам курсантів-карателів

понеділок, 28 вересень 2020, 2:00

Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України. . Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.