Таблетка від маразму "Старику Кабаєву": У МЗС України відповіли на претензії Путіна про привласнені Києвом закордонні активи СРСР

Після розпаду СРСР Росія не надала інформацію про вартість українських активів за межами Радянського Союзу, тому звинувачення президента РФ Володимира Путіна в непередачі їх є маніпуляцією. Про це заявив прес-секретар МЗС Олег Ніколенко, зазначають Патріоти України.

За його словами, розділ радянського майна регулюється Договором про правонаступництво за зовнішнім державним боргом та активами СРСР від 1991 року, згідно з яким частка України в загальній сумі боргу та активів СРСР становить 16,37%.

У 1994 році Україна і Росія підписали угоду про нульовий варіант, згідно з яким РФ зобов’язалася виплатити українську частку в зовнішньому державному боргу СРСР станом на 1 грудня 1991 року, а Україна повинна була передати Росії свою частку в активах СРСР станом на 1 грудня 1991 року.

Ніколенко звернув увагу на те, що російська сторона проігнорувала вимогу надати інформацію про вартість українських активів, які повинні були передаватися, тим самим унеможливила ратифікацію Угоди Верховною Радою. Таким чином, зазначений документ не набув чинності ні для України, ні для РФ.

“Отже, говорити про невиконання будь-яких зобов’язань без належного правового процесу здається необґрунтованим”, – сказав прес-секретар зовнішньополітичного відомства.

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...

Шмигаль поспішив? Українські пілоти ще не вирушали на навчання за кордон – Повітряні сили

понеділок, 5 червень 2023, 23:45

Списки українських пілотів для навчання на сучасних винищувачах давно сформовані, але поки що жоден український льотчик не вирушав на навчання за кордон. Про це заявивречник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат у коментарі УП. Пряма мова: "Наразі не йде...