Таємні дані передають у Києві шпигуни ЦРУ, а по Україні діє мережа коммандос НАТО, - ЗМІ

Американські журналісти дізналися зі своїх джерел, що українській владі секретні дані західних шпигунів передають спецагенти ЦРУ в Києві, а по всій Україні діє підпільна мережа спецпризначенців із різних країн НАТО. Про це повідомила New York Times з посиланням на слова кількох неназваних високопосадовців США та країн Європи, передають Патріоти України.

У Києві діє низка аґентів Центрального розвідувального управління США, які передають надзвичайно таємні дані американської розвідки безпосередньо до українського військово-політичного керівництва. Американські посадовці свідомі того, що присутність цих аґентів у Києві відома російським спецслужбам.

Водночас ці спецагенти є фахівцями з протидії тероризму та організацією підпільної боротьби в країнах, на кшталт Іраку чи Афганістану. За словами ветерана ЦРУ й колишнього заступника директора Розвідувального управління Пентагону Даґласа Вайза, українці потребують експертизи в конвеційній сухопутній військовій тактиці проти регулярної армії, а не експертів з ведення партизанської боротьби, як це було в Афганістані.

Кілька десятків бійців сил спеціальних операцій (командос) різних країн НАТО продовжують діяти всередині України, в тому числі з Великої Британії, Литви, Канади й Франції. Деякі з них постійно перебувають в Україні, а частина здійснюють ротацію, виїжджаючи за кордон та повертаючись до України періодично.

За словами трьох американських посадовців, ця мережа спецаґентів займається координацією маршрутів перевезення західного озброєння від кордонів України до передових підрозділів, а також тренуванням й інструктажем для українських військовослужбовців.

Ці коммандос погодужють свої дії також із координаційними центрами НАТО в Європі, в тому числі в Німеччині, Польщі й Франції. Посадовці розповіли, що координаційний центр на військовій базі Рамштайн у Німеччині, до прикладу, відповідальний за супровід і допомогу українським Повітряним силам.

І європейські, й американські джерела New York Times повідомили, що командос не беруть участь у бойових діях на передовій, а допомагають порадами та розвідданими через засекречені канали зв’язку або на військових базах у глибокому тилу в Україні.

Можливий вибух реактора Запорізької АЕС може накрити Москву, - російський ядерник

субота, 13 серпень 2022, 0:14

Наслідки аварії на Запорізькій атомній станції можуть стати "приємною несподіванкою" для самих росіян. Адже радіація після вибуху реактора може дійти до Москви, і людей звідти та з найближчих регіонів треба буде відселяти. Про можливі наслідки аварії ...

"Росія заслуговує ставлення до себе як до держави-терориста, те ж саме повинно стосуватися і росіян": Зеленський подякував Чехії та Балтії за підтримку його ідеї

п’ятниця, 12 серпень 2022, 23:53

Президент України Володимир Зеленський заявив, що до країни-агресора Росії, яка принесла війну на наші землі, мають ставитися як до держави-терориста, вона заслуговує на це. Те саме, за словами голови держави, має стосуватися і росіян. Йдеться про забо...