"Таємно розмістили в себе бомби зі США": РФ звинуватила в ядерній "змові" відразу 5 країн в ООН

Постпред Росії в Раді Безпеки Організації Об'єднаних Націй (ООН) Василь Небензя придумав нову "страшилку" про розміщення ядерних бомб на території Європи, передають Патріоти України.

Він заявив про існування таємних ядерних сховищ Альянсу, в яких військовий блок зібрав не менше 100-150 ядерних бомб. Про це Небензя розповів під час своєї чергової доповіді. "За різними оцінками в рамках співпраці країн НАТО в Європі в ядерній сфері вже може бути розміщено близько 100-150 американських стратегічних ядерних бомб, при чому, як модернізація цих запасів, так і потенційних носіїв ядерної зброї, лише набирає обертів", - зазначив постпред РФ.

За його словами, точне місцезнаходження американської ядерної зброї не розкривається, але, швидше за все, її розмістили відразу в 5 країнах євразійського континенту. "Є відомості про те, що її розгорнули у Нідерландах, Бельгії, Італії, Німеччині та Туреччині", - сказав Небензя.

Він пригрозив, що РФ прийме відповідні кроки у військовій сфері й згадав президента України Володимира Зеленського, який нібито повинен злякатися чергових погроз з боку Росії.

Сидів за вбивство та продаж заборонених речовин: Полонений вагнерівець розповів, як потрапив у ПВК

четвер, 8 червень 2023, 9:02

До полону потрапив черговий вагнерівець. Мовиться про Півкіна Дмітрія, котрий сидів за ґратами за вбивство, а також продаж наркотиків. Він і розповів, яка ситуація в ПВК "Вагнера" та ставлення до зеків,, передають Патріоти України. 24 Канал отримав у с...

Скільки Україні потрібно Patriot, щоб захиститись від "Кинджалів": Ігнат вразив цифрою

четвер, 8 червень 2023, 8:59

Представник ВПС Юрій Ігнат заявив, що озвучені президентом Володимиром Зеленським 50 батарей Patriot, яких потребує українське небо, є цілком реальною метою.В ефірі телемарафону Ігнат зазначив, що Україна йтиме до цієї амбітної мети "у будь-якому випад...