Таємниці Москви: Норвежці повідомили про другий радіоактивний вибух в Архангельській області

У Росії в Архангельській області на військовій базі 8 серпня вірогідно було два вибухи, після яких зросла радіація. Про це повідомляють фахівці Норвезького сейсмологічного центру, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters. Зазначається, що саме другий вибух, скоріше за все, і став можливим джерелом сплеску радіації.

«Ми зареєстрували два вибухи, останній з яких збігся у часі з повідомленнями про збільшення радіації. Обидва вибухи були зареєстровані в нашій інфразвуковій системі. Перший також був зафіксований сейсмологами», - зазначила глава Норвезького сейсмологічного центру Ганні Стрьоммен Люкке.

Раніше російське державне агентство «Росатом» повідомило, що в аварії брало участь ізотопне джерело живлення, але не надав детальної інформації. Міністерство оборони Росії ситуацію поки що не коментує.

На Запорізькому напрямку вперше збили новий російський дрон: "Черешня" розправилася з "Черникою" (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 19:56

На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...

Пітер Мадяр прагне абсолютної виконавчої та законодавчої влади: Прем’єр Угорщини готується усунути президента шляхом поправок до конституції

понеділок, 22 червень 2026, 19:38

Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр оголосив, що ініціює внесення поправок до конституції, що зупинять повноваження президента країни Тамаша Шуйока, який відмовився добровільно йти у відставку попри вимоги уряду. Про це Мадяр оголосив під час свого ви...