Таємниця жомової ями: Кива отримував гроші від фірми, заснованої жителем "ЛНР" (відео)

Журналісти виявили зв'язок між нардепом "Опозиційної платформи – За життя" Іллею Кивою та компанією, зареєстрованою жителем окупованих територій Луганської області. Про це йдеться в розслідуванні Bihus info, передають Патріоти України.

Зазначається, що в своїй декларації він вказав дохід у розмірі мільйона гривень від здачі в оренду жомової ями в Полтавській області.

Журналісти з'ясували, що орендувала той об'єкт ТОВ "Компанія Сіквел", яка зареєстрована у Львові. Печатку цієї фірми було виявлена на фотографіях, які в жовтні 2020 року опублікувала Служба безпеки, коли накрила великий конвертаційний центр.

Пізніше з'ясувалося, що за адресою реєстрації такої компанії немає. Розслідувачам вдалося знайти людину, на яку зареєстрована компанія. Чоловік на ім'я Іраклі Джикія розповів, що йому заплатили 500 грн, щоб він оформив її на себе.

Згодом журналістам вдалося розшукати людину, яка зареєструвала ТОВ "Компанія Сиквел". Нею виявився житель "ЛНР" Олександр Попівший.

"Він ходить у військовій формі, ненавидить "укропів", лікується в Москві, вітає з днем народження молоду республіку, а потім приїжджає до "укропів", реєструє фірму, і ця фірма починає платити нездорові гроші за оренду бур'янів (жомової ями) Іллі Киви", – йдеться в розслідуванні.

Житель "ЛНР", який зареєстрував компанію "Сіквел".

На концерті Кобзона мінімальний аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 12 листопада

середа, 12 листопад 2025, 7:53

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 12.11.25 орієнтовно склали:

Ворог тисне: Військовий розповів, що росіяни намагаються зробити у Куп’янську

середа, 12 листопад 2025, 7:26

У Куп’янську і довкола нього тривають запеклі бої, наступальна операція окупантів у самому розпалі. Про це начальник управління комунікацій Угруповання об'єднаних сил Віктор Трегубов повідомив у етері на каналі "Суспільне", передають Патріоти України. ...