"Так багато смертей за так мало": Маск знову відзначився скандальною заявою щодо війни в Україні

Американський мільярдер, засновник компанії SpaceX Ілон Маск відзначився черговою скандальною заявою про російсько-українську війну. На його думку, Україна втрачає багато життів задля того, щоб повернути тимчасово окуповані території, передають Патріоти України.

Так мільярдер висловився про контрнаступ ЗСУ. Своєю заявою Маск поділився в соцмережі Х, раніше відомій як Twitter.

Економіст Девід Сакс опублікував карту бойових дій в Україні від американського Інституту вивчення війни. Також він поділився цитатою ексофіцера армії США Девіда Пейна, який протягом довгих років співпрацює з урядом держави-терориста Росії.

Пейн видав, що територіальні успіхи України під час контрнаступу "настільки незначні, що їх ледве можна побачити на карті". До того ж Ілон Маск вирішив доповнити пост і відзначився черговою скандальною заявою.

Мільярдер видав, що під час контрнаступу України втрачається багато життів заради незначних територіальних досягнень. "Так багато смертей за так мало", – коротко прокоментував мільярдер.

Повітряні тривоги в Румунії: Мер прикордонного міста заявив, що жителів "змушують панікувати"

субота, 30 вересень 2023, 16:18

Близько опівночі в п’ятницю, 29 вересня, жителі румунських повітів Галац і Тульча отримали сповіщення від влади про те, що вони мають сховатися, оскільки існує ймовірність "падіння об'єктів з повітряного простору", повідомляють Патріоти України. Як пиш...

У Бундестазі заявили, що Україна має право бити ракетами Taurus по Росії, але є нюанс

субота, 30 вересень 2023, 15:55

Німеччина має якнайшвидше передати Україні крилаті ракети Taurus. А українці мають повне право атакувати військові об’єкти на російській території будь-якою зброєю незалежно від її походження. Про це заявила голова оборонного комітету німецького парлам...