"Так, був. Причому, зі схвалення двох наших "міністерств": Терористи розповіли про візит сина Януковича на Донбас

Синові екс-президента України-втікача Віктора Януковича Олександру, який нещодавно відвідав окупований Донецьк, "передають" в управління частину підприємств енергетичного сектора "Л/ДНР". Про це йдеться на протерористичному Telegram-каналі "Народная Правда - Донбасс", повідомляють Патріоти України.

Там же підтверджується інформація про візит Олександра Януковича в "Донецьку народну республіку". "Тут укроЗМІ з піною біля рота доводять, нібито днями Саша "Стоматолог" (так називають сина Януковича. – Ред.) до нас приїжджав. Начебто нісенітниця, але перевірили: так, був. Причому, зі схвалення двох наших міністерств", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що йдеться, зокрема, про Зуївську теплову електричну станцію "Енергія Донбасу", з 2017 року контрольовану терористами "ДНР"."Вугільну сферу не віддають, комусь потрібніша, поки не віддають", – додається в тексті

Водночас пропагандистський Telegram-канал "Донецкий Абориген" повідомляє: "У Донецьку цілком офіційно зараз знаходиться всім відомий Фіма Звягільський (в.о прем'єр-міністра України в 1993-1994 роках, регіонал. – Ред.) (узгоджено особисто з Пушиліним)

Крім того, з "офіційним візитом" у псевдореспубліці був Олександр Клименко – міністр доходів і зборів у 2012-2014 роках. "В огляді території його супроводжував особисто мер Горлівки Приходько", – сказано в повідомленні.

"Об'єднує їх усіх одне, ведуть вони себе вільно та впевнено. Отримують гарантії від "нашої" влади, будують плани, ділять стратегічні напрямки і починають заробляти", – пишуть прихильники окупантів.

Дрони СБУ знов розгромили нафтоперекачуючу станцію «Второво», яка гонить пальне на Москву

субота, 27 червень 2026, 19:15

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...

Не може більше мовчати! - Z-пропагандист Гольман в істериці висвітлив реальні масштаби паливної катастрофи в РФ

субота, 27 червень 2026, 19:01

Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...