
Влада Німеччини незадоволена тим, що країни Західної Європи прийняли у себе занадто мало біженців у порівнянні з сусідами України. Про це заявила міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фазер в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag, передають Патріоти України.
Вона зазначила, що Європейський союз повинен краще розподіляти навантаження з прийому українських біженців, щоб полегшити напругу в сусідніх з Україною країнах.
"Особливо повинні відчути полегшення наші східноєвропейські сусіди. Зараз Польща прийняла понад 1,5 млн українських біженців, Іспанія – 160 тисяч. Так залишатися не може", - заявила Фезер.
Німецький міністр закликала підвищити якість координації між країнами ЄС, щоб бути готовими до прийому нової можливої хвилі українських біженців.
За даними ООН, зараз в Європі залишаються близько 4,8 млн українських біженців. Найбільше - у Польщі (1,5 млн), Німеччині (900 тис.) та Чехії (500 тис).
За словами міністра з питань реінтеграції окупованих територій Ірини Верещук, виникнення нової великої хвилі біженців з України до країн Європи малоймовірно. Зараз люди евакуюються в основному з небезпечних районів в рівномірних кількостях і їдуть переважно в інші регіони України.
Ті ж українці, які залишаються за кордоном, в основній своїй масі вже змогли адаптуватися до проживання в іншій країні. Наприклад, в Польщі практично всі бажаючі змогли знайти роботу.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...