"Так далі не може тривати": Німеччина дорікнула Західній Європі, що там прихистили замало українських біженців

Влада Німеччини незадоволена тим, що країни Західної Європи прийняли у себе занадто мало біженців у порівнянні з сусідами України. Про це заявила міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фазер в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag, передають Патріоти України.

Вона зазначила, що Європейський союз повинен краще розподіляти навантаження з прийому українських біженців, щоб полегшити напругу в сусідніх з Україною країнах.

"Особливо повинні відчути полегшення наші східноєвропейські сусіди. Зараз Польща прийняла понад 1,5 млн українських біженців, Іспанія – 160 тисяч. Так залишатися не може", - заявила Фезер.

Німецький міністр закликала підвищити якість координації між країнами ЄС, щоб бути готовими до прийому нової можливої хвилі українських біженців.

Українські біженці в Європі

За даними ООН, зараз в Європі залишаються близько 4,8 млн українських біженців. Найбільше - у Польщі (1,5 млн), Німеччині (900 тис.) та Чехії (500 тис).

За словами міністра з питань реінтеграції окупованих територій Ірини Верещук, виникнення нової великої хвилі біженців з України до країн Європи малоймовірно. Зараз люди евакуюються в основному з небезпечних районів в рівномірних кількостях і їдуть переважно в інші регіони України.

Ті ж українці, які залишаються за кордоном, в основній своїй масі вже змогли адаптуватися до проживання в іншій країні. Наприклад, в Польщі практично всі бажаючі змогли знайти роботу.

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...