
Рада Безпеки ООН опублікувала першу від початку війни в Україні заяву, в якій висловила "глибоку стурбованість" щодо ситуації. Слова "війна" у дописі немає. Його опубліковано у Twitter головуючої в Радбезі Франції, передають Патріоти України.
Водночас у короткій заяві зазначається, що у Раді підтримують зусилля Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша щодо мирного врегулювання.
"Рада Безпеки висловлює глибоку стурбованість щодо підтримання миру та безпеки в Україні. Вона нагадує, що всі держави взяли на себе зобов’язання вирішувати свої суперечки мирними засобами. Вона підтримує зусилля генерального секретаря ООН щодо мирного розв'язання проблеми", – йдеться у твіті.
Текст згаданої заяви був розроблений Норвегією та Мексикою. Таким чином, Радбез схвалив першу заяву цього органу за весь час з початку повномасштабної війни РФ проти України. До цього резолюції блокував представник Москви.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...