"Так і до "заградотрядів" недалеко": За дезертирство в "воєнний час" в ОРДО членів НЗФ будуть страчувати

В останні дні квітня 2021 року так званий «глава ДНР» Денис Пушилін вніс зміни в «законодавство ДНР», а саме - в «кримінальний кодекс ДНР», що стосується «військовослужбовців», в тому числі «строковиків», повідомляють Патріоти України.
Зміни були внесені в кілька «статей»: тепер за "самовільне залишення" військової "служби" можна отримати термін від шести місяців до 10 років, в залежності від ситуації. За «порушення правил бойового чергування» в мирний час передбачається тюремне ув'язнення від 3 до 10 років (що залежить від тяжкості) і від 5 до 15 років у воєнний. Крім того, в останньому випадку стосовно військовослужбовця може бути застосована смертна кара.
Так само одна зі «статей» була змінена і тепер звучить так: «Самовільне залишення поля бою під час бою або самовільне залишення позиції при веденні бойових дій або відмова під час бою діяти зброєю (відмова застосовувати зброю)».
За словами одного з телеграм-каналів, що описують життя на непідконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей, в «республіці» вже давно «прозріли» і будь-якого бажання воювати за режим незаконних збройних формувань немає. З цієї причини, стверджує паблік, і був організований призов так званих строковиків, але і вони «воювати» не хочуть, от і ввели в ОРДО «драконівські» заходи, аж до смертної кари.

«Для совсем непонятливых — действие закона распространяется на всех военнослужащих: контрактников, срочников и лиц, задействованных на переподготовке», - стверджує інтернет-ресурс.

З архіву ПУ. Зброя стримування російського агресора: "Нептун" | "Вільха-М" | "Тайфун-1"

четвер, 6 травень 2021, 0:10

ProВійсько. Спецвипуск. Спецвипуск ProВійсько, в якому Ви перші ексклюзивно побачите те як випробували ракетні комплекси НЕПТУН, Вільха М та реактивні снаряди Тайфун-1. В Одеській області на полігоні Алібей пройшов черговий етап випробувань ракетних к...

З архіву ПУ. Чорний дим піднявся в небо: Українські військові потужно помстилися окупантам за провокації (відео)

середа, 5 травень 2021, 23:55

Професійними діями українські захисники знищили вогневу точку противника. Українські військові дали гідну відповідь бойовикам, які продовжують порушувати режим припинення вогню на Донбасі. 5 травня 2020 року при обстрілах постраждали двоє українських в...