Так іменувати відтепер і назавжди: У Київраді запропонували повернути Росії її первісну назву - Московія

Представники Партії “Голос” зареєстрували в Київській міськраді проект рішення про зміну назви країни-агресора Російської Федерації на Московію. Про це повідомляє прес-служба політсили, зазначають Патріоти України.

Ініціатори документа пропонують відмовитися від використання в назві країни-агресора історичної назви території сучасної України – “Русь”.

Депутати звертають увагу на те, що до 1721 року Росія називалася саме Московією або Московським царством, при цьому зміна назви фактично кинула серйозний виклик ідентичності українського народу і є ідеологічним виправданням для окупації території України.

Якщо відповідна ініціатива буде підтримана депутатами, звернення направлять до Президента, Верховної Ради та Кабміну.

Постачання ЗСУ ракетних систем MLRS можуть призвести до перелому на полі битви з РФ, - експерт

субота, 28 травень 2022, 10:56

Сполучені Штати Америки незабаром можуть схвалити постачання Україні реактивних систем залпового вогню MLRS. Експерти вважають, що надання Києву такої зброї може призвести до перелому на війні Росії проти України і суттєво вплинути на подальший розвито...

Відпрацювала артилерія ЗСУ: Десантники з Іваново достроково закінчили "спецоперацію" в Україні

субота, 28 травень 2022, 10:43

Українським артилеристам вдалося накрити позицію ворога на Харківщині. В результаті успішного удару було ліквідовано майже 50 російських десантників, передають Патріоти України. Журналіст Роман Цимбалюк зазначив, що більшість із загиблих - солдати стро...