
Брат пораненого на війні в Україні окупанта обурився поводженням командування з солдатами РФ. Путінському солдатові, який зазнав тяжких поранень і не долікувався, не дали жодних виплат і відправили назад на фронт, передають Патріоти України.
Таке повідомлення родича 300-го окупанта, опубліковане на російських ресурсах, показав у своєму Telegram офіцер ЗСУ Анатолій Штірліц. За словами росіянина, брат вперше був мобілізований з Нижнього Новгорода, але на фронті отримав поранення – множинні травми голови, контузію ока, а уламки залишилися в голові.
За словами родича окупанта, той лікувався у шпиталі Санкт-Петербурга місяць, після чого був переведений до госпіталю при частині. Лікарі не рекомендували тяжких навантажень протягом 4 місяців, проте командування не взяло цього до уваги.
"Не було жодної військової комісії, командир його повторно відправив учора в Україну. Як взагалі таке можливо, якщо він не долікувався, чи їм взагалі по барабану життя хлопців, які там", – обурився росіянин.
Крім того, він додав, що навіть за такого важкого поранення, жодних виплат брат не отримав. "Я все розумію, це теж професія – захищати батьківщину, але ставлення до хлопців таке, як з худобою поводяться", – написав брат окупанта.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...