"Так із худобою не поводяться": Брат пораненого в Україні окупанта обурився, що його знову кинули на війну

Брат пораненого на війні в Україні окупанта обурився поводженням командування з солдатами РФ. Путінському солдатові, який зазнав тяжких поранень і не долікувався, не дали жодних виплат і відправили назад на фронт, передають Патріоти України.

Таке повідомлення родича 300-го окупанта, опубліковане на російських ресурсах, показав у своєму Telegram офіцер ЗСУ Анатолій Штірліц. За словами росіянина, брат вперше був мобілізований з Нижнього Новгорода, але на фронті отримав поранення – множинні травми голови, контузію ока, а уламки залишилися в голові.

За словами родича окупанта, той лікувався у шпиталі Санкт-Петербурга місяць, після чого був переведений до госпіталю при частині. Лікарі не рекомендували тяжких навантажень протягом 4 місяців, проте командування не взяло цього до уваги.

"Не було жодної військової комісії, командир його повторно відправив учора в Україну. Як взагалі таке можливо, якщо він не долікувався, чи їм взагалі по барабану життя хлопців, які там", – обурився росіянин.

Крім того, він додав, що навіть за такого важкого поранення, жодних виплат брат не отримав. "Я все розумію, це теж професія – захищати батьківщину, але ставлення до хлопців таке, як з худобою поводяться", – написав брат окупанта.

У Росії прокоментували заявку України на вступ до НАТО

п’ятниця, 30 вересень 2022, 18:59

У Росії відреагували на слова президента України Володимира Зеленського про заявку Києва на вступ до НАТО в прискореному порядку. У Держдумі РФ назвали ініціативу "прямим запрошенням" вступити в конфлікт із Росією. З відповідною заявою 30 вересня висту...

От тобі і "брати-фашисти": "Путін - загроза, анексія не має значення", - майбутня прем’єрка Італії, котра позиціанувалася як союзниця Москви

п’ятниця, 30 вересень 2022, 18:58

Лідерка ультраправої партії "Брати Італії" Джорджія Мелоні, яка, як очікується, стане наступною прем’єркою Італії, заявила, що анексія Росією українських територій не має ні юридичного, ні політичного значення, а Владімір Путін загрожує Європі. Заяву М...