"Так підказали душа і серце": Кнопкодави від "Слуги народу" вибачились і вирішили віддати зарплату на благодійність

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко підтвердив, що нардепи кнопкодавили та теж вибачився перед українським народом.
Сергій Литвиненко та Олена Копанчук вибачилися за свій вчинок. Ілюстрація: 24 канал.

Нещодавно двох депутатів від "Слуги народу" Олену Копанчук та Сергія Литвиненка спіймали на кнопкодавстві. Під час чергового засідання Ради народні обранці вибачились за інцидент та пообіцяли віддати свою зарплату на благодійність у якості компенсації, передають Патріоти України.

Спікер Дмитро Разумков запевнив, що регламентний комітет уже отримав доручення розглянути випадки кнопкодавства. Пізніше Разумков передав слово нардепам-порушникам. Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко підтвердив, що нардепи кнопкодавили та вибачився перед українським народом.

Депутата-мажоритарник від "Слуги народу" Сергій Литвиненко проголосував за іншого "слугу" – Олександра Скічка. Під час засідання він сказав, що у його діях "не було ніякого умислу і це все відбувалося у турборежимі". "Виходило помилково, бо я переживав, щоб ми проголосували так, як підказувала мені душа і серце", – сказав Литвиненко. Він пообіцяв, що передасть місячну зарплату у благодійні фонди за цю помилку.
Інша нардепка від "Слуги народу" Олена Копанчук проголосувала замість однопартійця В’ячеслава Рубльова. Вона також вибачилася перед всіма та запевнила, що і свою зарплату віддасть на благодійність.

У свою чергу, депутат від "Батьківщини" Крулько Іван попросив Разумкова, аби той дав слово усім кнопкодавам минулого скликання. "Нам не вистачить і тижня. Це заблокує роботу Ради", – відповів Разумков. Тим часом, нардеп-мажоритарник з Донеччини Олександр Ковальов не вибачився перед народом України.

Джерело: 24 канал

Хіти тижня. Головний герой YES: Лещенко розповів, як Коломойський "зірвав банк" на конференції

понеділок, 16 вересень 2019, 3:00

Олігарх сміливо озвучив усі свої побажання до нової влади. Народний депутат України Верховної Ради 8-го скликання Сергій Лещенко повідомив в своєму телеграм-каналі ЛЕЩЕНКО ТУТ подробиці відвідування Ігорем Коломойським конференції YES. "Головним героєм...

Хіти тижня. "Понятно, почему Кремль боится китайцев: помимо того, что их бесконечно много - человеческая жизнь для них вообще - ничто. Включая жизнь самого Путина", - Сотник

понеділок, 16 вересень 2019, 1:00

"С 6 сентября Гаагский международный трибунал может начать вводить санкции в отношении имущества РФ за невыполнение Россией решения Трибунала в отношении незаконно удерживаемых украинских моряков. В России решения Трибунала не признают, ссылаясь на его...