Так собі приманка: У НЗФ "ЛНР" найманців, які відмовилися продовжити контракт, заносять у списки "смертників"

У НЗФ «ЛНР», які відмовилися продовжити контракт, нібито заносять в списки «смертників». Про це розповів один з телеграм-каналів ОРДЛО, передають Патріоти України.
За твердженням автора телеграм-каналу, в 4 омсбр так званої «армії ЛНР», активно змушують підписувати контракт не менше ніж на 5 років. «При этом в обязательном порядке подаются списки „смертников“ отказавшихся», — йдеться в повідомлення.

Більшість представників підрозділів незаконних збройних формувань не лякають погрози, причини відмови вказують будь-які - аби більше не «служити». Також, автор телеграм-каналу стверджує, що і субсидією на покупку житла нікого не вдалося залучити.

«Хотя и суммы вроде неплохие — 600 тысяч рублей и еще по 200 тысяч на каждого члена семьи. Как-то так. Без хаты — зато живой!», — пише він.


Окупанти промахнулись? На території Молдови під час масштабної повітряної тривоги в Україні впала ракета (фото)

понеділок, 5 грудень 2022, 17:30

На території Молдови у понеділок, 5 грудня, знову впала ракета. Її залишки виявили під час масштабних ракетних обстрілів України. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ Республіки Молдова, передають Патріоти України. "Нещодавно біля міста Бри...

"Несправедливо, коли люди кажуть, що його життя добігає кінця": Розкрито справжню причину госпіталізації Пеле

понеділок, 5 грудень 2022, 17:22

Рідні триразового чемпіона світу з футболу, 82-річного Пеле поділилися подробицями стану його здоров'я. Вони повідомили, що "Король футболу" потрапив до лікарні через респіраторну інфекцію, викликану коронавірусом, та спростували інформацію ЗМІ, що йог...