Заява директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника і керівника Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергія Горбатюка щодо причетності Державного бюро розслідувань до тиску на членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів виглядає переконливо. Хоча в самому ДБР це навряд чи визнають. Таку думку у своєму блозі висловив Ігор Головань, керуючий партнер адвокатського об’єднання "Головань і партнери", передають Патріоти України.
"Державне бюро розслідувань зайняло достойне місце у представленій Артемом Ситником і Сергієм Горбатюком схемі. Немає сумнівів, що працівники ДБР та інші фігуранти відео протягом наступних днів і місяців скажуть багато правильних слів про презумпцію невинуватості, допустимість доказів, а також необхідність суворого дотримання процесуальних норм", - зазначив Головань.
"Також немає сумнівів, що опубліковані Артемом Ситником і Сергієм Горбатюком матеріали куди більше заслуговують на довіру, ніж та голослівна маячня, що її так подобається розслідувати "ДБРівціям", - додав він.
Також адвокат наголосив на тому, що на ситуацію, яка склалася, досі ніяк не відреагували в Офісі президента. "До речі, президент Зеленський вимагає звільнити начальника поліції Дніпропетровської області. Бо опубліковане в мережі інтернет відео "шокує цинізмом поведінки представників старої еліти". А от опубліковані Артемом Ситником і Сергієм Горбатюком матеріали ніяким цинізмом не шокують президента. Чи шокують? Цікаво буде дізнатися", - написав Головань.
Нагадаємо, днями у будівлі Окружного адміністративного суду м.Києва пройшли обшуки у рамках кримінальної справи щодо втручання голови суду Павла Вовка та чотирьох його підлеглих у роботу ВККС та органів влади. Зокрема, Вовк підозрюється у причетності до ухвалення у ручному режимі певних рішень про звільнення одних членів ВККС і призначення інших. Для тиску на "незручних" членів ВККС, за інформацією Ситника, задіювалося ДБР.
Повне відео брифінгу Ситника і Горбатюка:
Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...
2025 рік може стати роком, коли бойові дії в Україні закінчаться, оскільки як Росія, так і Україна «близькі до виснаження», і прихильники кожної з них хотіли б, щоб війна завершилася, йдеться у матеріалі The Economist, передають Патріоти України. Автор...