
Захисник Сєвєродонецька Луганської області з позивним "Раптор" написав пісню про війну в Україні. Микола – сержант бригади Нацгвардії швидкого реагування (в.ч. 3018) – виконав авторську композицію на камеру в перерві між боями за місто, передають Патріоти України.
У своєму Facebook-акаунті Бутусов розповів: за годину після запису відео в цьому районі Сєвєродонецька почався контактний бій. "Наступного ранку цей будинок і ця квартира будуть розбиті і згорять від російських снарядів", – повідомив журналіст. "Раптор" та його побратими з Національної гвардії України продовжують боротися за Сєвєродонецьк.
У пісні воїна йдеться про те, що захист країни – це благородна ноша, і наші козаки та кіборги готові ризикувати і йти на жертви заради України.
Пропонуємо ознайомитись з фрагментом тексту:
Зоряне небо, вогнів тисячі –
Так виглядає війна у ночі.
Шелест листя і шерех трави
В темряві, друже мій, гав не лови.
Не забувай – за тобою одна
Дівчина, мати, країна, весна.
Знають побореним буде бандит,
Меч ти у них, також ти для них щит!
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...