
Захисник Сєвєродонецька Луганської області з позивним "Раптор" написав пісню про війну в Україні. Микола – сержант бригади Нацгвардії швидкого реагування (в.ч. 3018) – виконав авторську композицію на камеру в перерві між боями за місто, передають Патріоти України.
У своєму Facebook-акаунті Бутусов розповів: за годину після запису відео в цьому районі Сєвєродонецька почався контактний бій. "Наступного ранку цей будинок і ця квартира будуть розбиті і згорять від російських снарядів", – повідомив журналіст. "Раптор" та його побратими з Національної гвардії України продовжують боротися за Сєвєродонецьк.
У пісні воїна йдеться про те, що захист країни – це благородна ноша, і наші козаки та кіборги готові ризикувати і йти на жертви заради України.
Пропонуємо ознайомитись з фрагментом тексту:
Зоряне небо, вогнів тисячі –
Так виглядає війна у ночі.
Шелест листя і шерех трави
В темряві, друже мій, гав не лови.
Не забувай – за тобою одна
Дівчина, мати, країна, весна.
Знають побореним буде бандит,
Меч ти у них, також ти для них щит!
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...