Так закрутити гайки, щоб Путін просив діалогу: Дуда закликав ЄС до потужної підтримки Києва

Польща докладе серйозних зусиль для припинення війни РФ проти України та відновлення територіальної цілісності держави. Європі слід продемонструвати свою підтримку Києву у вигляді надання статусу країни-кандидата в ЄС, передають Патріоти України.

Європейським лідерам потрібно підтримувати діалог з Путіним, але тільки з ініціативи Москви. Слід надати таку допомогу Україні, щоб Росія відчула закручування гайок, а Путін сам просив про перемовини. Про це заявив польський президент Анджей Дуда.

Як повідомляє Укрінформ, на нараді польських послів у Варшаві він висловив абсолютну підтримку Україні з боку своєї держави не лише у сфері оборони, а й на шляху вступу до Євросоюзу. За його словами, Європі слід надати українській державі статус країни-кандидата в ЄС.

Крім того, Польща докладе значних зусиль для припинення війни в Україні та відновлення Києвом контролю над своїми територіями у визнаних на міжнародному рівні кордонах.

"Це означає припинення збройних дій, а по-друге - повне відновлення (Києвом) контролю над територією України, яка визнається міжнародним правом", - сказав Дуда.

Польський президент також упевнений, що Москва повинна заплатити Києву 750 мільярдів доларів в якості репарацій, а ЄС потрібно посилювати санкції проти Росії і надавати допомогу Україні для післявоєнного відновлення. Заморожені кошти російських громадян потрібно направити на відновлення української держави.

Також Дуда впевнений, що Європі не треба підтримувати контакти з главою Кремля Путіним за власною ініціативою. Потрібно настільки потужно вдарити по Росії і надати допомогу Україні, щоб Путін сам просив про проведення перемовин.

"Мова не йде про те, щоб не розмовляти з Путіним. Йдеться про те, щоб Путін хотів говорити, а не щоб європейські лідери просили агресора про розмову. Треба так закрутити гайки (Росії) так допомогти Україні, щоб це Путін просив про розмову", - підкреслив Анджей Дуда.

Боррель заявив про зменшення ймовірності ядерної війни

субота, 25 березень 2023, 15:41

Високий представник ЄС із питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель вважає, що після візиту очільника Китаю Сі Цзіньпіна до Москви, ймовірність ядерної війни зменшилась. На його думку, Сі чітко дав зрозуміти президенту РФ Володимиру ...

"Коли рузькі своїх не кидають": У ЗСУ показали, як окупант втік після "прильоту" по побратиму (відео)

субота, 25 березень 2023, 15:14

Збройні сили України показали черговий доказ того, що "рузькі своїх" на полі бою українського фронту "не кидають". Відповідне відео опублікував 8 Окремий Гірсько-Штурмовий Батальйон у своєму Facebook, передають Патріоти України. У кадрі видно швидкопли...