
Українські воїни показали відео одного зі своїх боїв, проведених на Бахмутському напрямку (Донецька область). Нашим захисникам із 3-ї окремої штурмової бригади Збройних сил України вдалося ліквідувати декількох російських окупантів, передають Патріоти України.
Кадрами в середу, 28 червня, поділився Telegram-канал 3-ї ОШБр. Уточнюється, що на ролику знято роботу бійців 1-ї роти 2-го штурмбату
"Одного [окупанта] заашили, і ще далі було чутно крики", – сказав один із воїнів побратиму по рації. Наприкінці відео автор ролика заявив, що ліквідовано було щонайменше двох-трьох російських загарбників.
Під час бойового зіткнення наші Герої вели по противнику вогонь зі стрілецької зброї та кулемета. Вони активно пересувалися в "зеленці", яка служила "укриттям". Обережно, звучить нецензурна лексика! Відео 18+!
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...