
Двоє дітей стали жертвами російського ракетного удару по місту Дніпро, який було завдано в ніч проти 29 вересня. Загинули також двоє дорослих, інформують Патріоти України.
Такі дані станом на 13:00 четверга оприлюднив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. "Про таке важко повідомляти…", – написав він.
Загиблому хлопчику було лише 8, а дівчинці 9 років. Після ракетної атаки вони деякий час вважалися зниклими, рятувальники підозрювали, що діти могли бути під завалами. Але в результаті на місці інциденту знайшли фрагменти тіл неповнолітніх.
Резніченко написав, що такий страшний військовий злочин окупантів неможливо пробачити. Додамо, що також відомо про як мінімум двох постраждалих від прильотів. Серед них – 12-річна дівчинка, яку вдалося витягнути з-під завалів живою.

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...