
Двоє дітей стали жертвами російського ракетного удару по місту Дніпро, який було завдано в ніч проти 29 вересня. Загинули також двоє дорослих, інформують Патріоти України.
Такі дані станом на 13:00 четверга оприлюднив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. "Про таке важко повідомляти…", – написав він.
Загиблому хлопчику було лише 8, а дівчинці 9 років. Після ракетної атаки вони деякий час вважалися зниклими, рятувальники підозрювали, що діти могли бути під завалами. Але в результаті на місці інциденту знайшли фрагменти тіл неповнолітніх.
Резніченко написав, що такий страшний військовий злочин окупантів неможливо пробачити. Додамо, що також відомо про як мінімум двох постраждалих від прильотів. Серед них – 12-річна дівчинка, яку вдалося витягнути з-під завалів живою.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...