"Таке відчуття, нібито Києвом уже їздять танки": Зеленський вважає перебільшеною тривогу через загрозу вторгнення Росії

У п'ятницю, 28 січня, український президент Володимир Зеленський на великій прес-конференції висловився щодо загрози вторгнення військ РФ до країни. Він вважає паніку необґрунтованою. Зустріч президента із журналістами транслював його Офіс у Facebook, передають Патріоти України.

Зеленський підкреслив, що сьогодні на українському кордоні РФ зосередила угруповання, не більше, ніж навесні минулого 2021 року. Проте тодішня та сьогоднішня реакція на російську активність дуже відрізняється. “Зараз ситуацію я не вважаю більш напруженою, ніж коли вона була тоді на піку навчань (у 2021 році). Вона тоді теж була гостра. Але такої інформаційної політики як України, так і світу тоді не було... Нехай вийдуть (журналісти – ред.) до Києва. У нас що, їздять танки нашими вулицями? Ні. Але відчуття таке... Відчуття від ЗМІ саме таке, що у нас ходять війська дорогами, мобілізація, люди кудись їдуть. Це не так. Нам не потрібна ця паніка”, - заявив президент.

Він зазначив, що ця паніка позначилася і на фінансовому секторі, що стало тяжким ударом по українській економіці. Водночас Зеленський визнав, що ризик вторгнення військ РФ до України залишається. “Не слід панікувати, у нас потужна та серйозна армія. Наша армія - не слабша за рівень НАТО”, - констатував президент.

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...