
Воїни-зенітники 110-ї ОМБр знищили ще один Су-25 ворога. Це сталося на Покровському напрямку. Ворожий штурмовик залетів у смугу відповідальності бригади, за що негайно поплатився. Подробиці повідомили у 110-й бригаді ім. Марка Безручка.
"Пілоту недокраїни вистачило нахабності залетіти в зону відповідальності нашої бригади. Часу на те, щоб пошкодувати про свій нерозумний вчинок у нього було небагато – від моменту пуску ракети до моменту влучання в борт", – зазначили у бригаді.
Те, наскільки сильно російський літак підставився під удар українських зенітників, здивувало навіть самих захисників. "Таке враження, що в них у льотчики йдуть виключно суїцидники", — пожартували бійці. Бійці 110 бригади ще у травні наводили жах на російських пілотів. Упродовж останнього місяця весни воїни підрозділу повідомили про знищення восьми ворожих бортів.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: