
Військовослужбовці окупаційної армії РФ розуміють, що удар по Макіївці у новорічну ніч, де було ліквідовано сотні окупантів, став наслідком неправильних дій командування. Росіяни розмістили своїх солдатів близько до лінії фронту у ПТУ, на території якого також було розміщено техніку та БК. Загарбник поскаржився, що все можна було організувати по-іншому і вберегти людей, однак російським командирам на це байдуже. Про це йшлося у розмові, перехопленій Головним управлінням розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.
"Цей удар, який був по Макіївці ... це повний п**дець. Ну такі вже випадки були, бл*дь", – зазначив росіянин.
"Розмістили б людей у лісі, бл*дь ... а там просто в старому ПТУ розмістили всіх і все, *біться як хочете", – обурювався окупант.
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...