
Військовослужбовці окупаційної армії РФ розуміють, що удар по Макіївці у новорічну ніч, де було ліквідовано сотні окупантів, став наслідком неправильних дій командування. Росіяни розмістили своїх солдатів близько до лінії фронту у ПТУ, на території якого також було розміщено техніку та БК. Загарбник поскаржився, що все можна було організувати по-іншому і вберегти людей, однак російським командирам на це байдуже. Про це йшлося у розмові, перехопленій Головним управлінням розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.
"Цей удар, який був по Макіївці ... це повний п**дець. Ну такі вже випадки були, бл*дь", – зазначив росіянин.
"Розмістили б людей у лісі, бл*дь ... а там просто в старому ПТУ розмістили всіх і все, *біться як хочете", – обурювався окупант.
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...