
Військовослужбовці окупаційної армії РФ розуміють, що удар по Макіївці у новорічну ніч, де було ліквідовано сотні окупантів, став наслідком неправильних дій командування. Росіяни розмістили своїх солдатів близько до лінії фронту у ПТУ, на території якого також було розміщено техніку та БК. Загарбник поскаржився, що все можна було організувати по-іншому і вберегти людей, однак російським командирам на це байдуже. Про це йшлося у розмові, перехопленій Головним управлінням розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.
"Цей удар, який був по Макіївці ... це повний п**дець. Ну такі вже випадки були, бл*дь", – зазначив росіянин.
"Розмістили б людей у лісі, бл*дь ... а там просто в старому ПТУ розмістили всіх і все, *біться як хочете", – обурювався окупант.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...