
Військовослужбовці окупаційної армії РФ розуміють, що удар по Макіївці у новорічну ніч, де було ліквідовано сотні окупантів, став наслідком неправильних дій командування. Росіяни розмістили своїх солдатів близько до лінії фронту у ПТУ, на території якого також було розміщено техніку та БК. Загарбник поскаржився, що все можна було організувати по-іншому і вберегти людей, однак російським командирам на це байдуже. Про це йшлося у розмові, перехопленій Головним управлінням розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.
"Цей удар, який був по Макіївці ... це повний п**дець. Ну такі вже випадки були, бл*дь", – зазначив росіянин.
"Розмістили б людей у лісі, бл*дь ... а там просто в старому ПТУ розмістили всіх і все, *біться як хочете", – обурювався окупант.
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...