
Військовослужбовці окупаційної армії РФ розуміють, що удар по Макіївці у новорічну ніч, де було ліквідовано сотні окупантів, став наслідком неправильних дій командування. Росіяни розмістили своїх солдатів близько до лінії фронту у ПТУ, на території якого також було розміщено техніку та БК. Загарбник поскаржився, що все можна було організувати по-іншому і вберегти людей, однак російським командирам на це байдуже. Про це йшлося у розмові, перехопленій Головним управлінням розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.
"Цей удар, який був по Макіївці ... це повний п**дець. Ну такі вже випадки були, бл*дь", – зазначив росіянин.
"Розмістили б людей у лісі, бл*дь ... а там просто в старому ПТУ розмістили всіх і все, *біться як хочете", – обурювався окупант.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою