На Покровському напрямку вдень і вночі тривають бої з ворогом, Сили оборони стримують наступ противника, але це дається непросто. Про це сказав пресофіцер бригади "Червона калина", підполковник Микола Коваль в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
Він наголосив, що Покровський напрямок і надалі залишається наайгарячішим на фронті. "Продовжуються цілодобові нон-стоп бої. Вони майже постійно проводяться в прямому зіткненні. Стрілкові бої відбуваються в лісистій місцевості й між будинками в селах. Ворог має великі втрати, але накопичив дуже значну кількість особового складу. Українські бійці стримують наступ ворога, хоч це дуже складно", - розповів Коваль.
Він зазначає, що наближення ворога до Покровська не означає, що вже завтра місто буде окуповане. "Те, що кажуть, що ворог в 10 кілометрах, не означає, що він вже прямо завтра буде в Покровську. Ми робимо все для того, щоб його стримувати на підходах до наших позицій", - сказав Коваль.
За його словами, противник постійно відправляє піхоту в атаку – це можуть бути суто "м’ясні" штурми, а інколи перша лінія наступу ворога, в якій менш підготовлені окупанти, йде в "м’ясний" штурм, але відразу за нею заходить інша - більш підготовлена група, яка рідко йде в лобову атаку, а використовує різні тактики.
"Такі штурми відбуваються постійно, без перерви. Щоб стримувати ворога, ми вдень і вночі проводимо аеророзвідку і, як тільки виявляємо ворога, то передаємо координати артилерії. Працюють міномети, відпрацьовують танки, щоб наша піхота могла бути впевнена, що її прикривають", - зазначає пресофіцер бригади.
Коваль повідомив, що, якщо штурми дуже інтенсивні, то Сили оборони їх максимально відбивають FPV-дронами, щоб зберегти українських бійців. "Сили ворога, які зібрані на Покровському напрямку одним кулаком, перевищують кількість Сил оборони, тому це впливає на хід бою.Там не просто мобілізовані воюють, а добре підготовлені бійці, які застосовують різні тактики бою", - наголосив він.
За його словами, ворог частіше застосовує артилерію. При цьому додав, що співвідношення щодо застосування дронів зараз вирівнялося, а попередній досвід під час дефіциту дронів у Сил оборони, коли бійці навчилися влучно стріляти по ворогу, зараз дає перевагу над противником.
Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...
2025 рік може стати роком, коли бойові дії в Україні закінчаться, оскільки як Росія, так і Україна «близькі до виснаження», і прихильники кожної з них хотіли б, щоб війна завершилася, йдеться у матеріалі The Economist, передають Патріоти України. Автор...