
У Росії можуть почастішати випадки схожі до вибуху авіаційного снаряда у Бєлгороді. Все через намагання окупантів швидко наростити їхнє виробництво за рахунок якості. Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України.
За його словами, такі бомби могли падати і в інших місцях Росії. "Тому що роблять вони все швидко, застосовують їх щоразу більше. А там, де швидко робити, халатно ставитись до цієї роботи, будуть частіше траплятись і такі випадки", каже Ігнат.
Він додав, що ця бомба на озброєнні росіян ще з радянських часів, але потребує модернізації та встановленні GPS-навігації та крил.При цьому він попередив, що загроза використання окупантами подібних авіабомб буде лише посилюватись. "Бомб у них достатньо", - підкреслив він.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...