
У Росії можуть почастішати випадки схожі до вибуху авіаційного снаряда у Бєлгороді. Все через намагання окупантів швидко наростити їхнє виробництво за рахунок якості. Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України.
За його словами, такі бомби могли падати і в інших місцях Росії. "Тому що роблять вони все швидко, застосовують їх щоразу більше. А там, де швидко робити, халатно ставитись до цієї роботи, будуть частіше траплятись і такі випадки", каже Ігнат.
Він додав, що ця бомба на озброєнні росіян ще з радянських часів, але потребує модернізації та встановленні GPS-навігації та крил.При цьому він попередив, що загроза використання окупантами подібних авіабомб буде лише посилюватись. "Бомб у них достатньо", - підкреслив він.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...