Такого дуже не вистачало у лютому-березні 2022 року: Генерал Павлюк показав бетонні фортифікації, якими укріплюють підступи до Києва (фотофакти)

Як повідомив начальник штабу Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Павлюк, сили оборони Києва продовжують укріплювати оборонні рубежі столиці та Київської області – будують захисні та вогневі споруди на ймовірних шляхах просування противника та обладнують укриття для особового складу.

"Триває встановлення довготривалих фортифікаційних споруд на опорних пунктах підрозділів зі складу угруповання сил та засобів оборони Києва. Інженерні роботи здійснюються у взаємодії з Київською обласною військовою адміністрацією.

Продовжується встановлення та облаштування вогневих споруд на ймовірних шляхах просування противника. Крім того, триває процес обладнання укриттів для захисту особового складу", - написав Павлюк у Telegram.

Деталі: За словами Павлюка, для цього використовують залізобетонні споруди, які встановлють нижче рівня поверхні ґрунту.

Він пояснив, що після подальшого облаштування споруди такого типу дозволять максимально ефективно та безпечно організувати роботу командно-спостережних пунктів, а також взводних та ротних опорних пунктів.

ЗСУ на повну готуються до контрнаступу: На вихідних в Україну прибули "десятки" танків Leopard 2 і БМП Marder

середа, 29 березень 2023, 15:44

Минулими вихідними в Україну прибули "десятки" німецьких танків Leopard 2 і бойових машин піхоти Marder. Про це з посиланням на свої джерела пише німецьке видання Bild. . За даними журналістів, мова йде про поставку "до 21" танка Leopard 2 в передтопов...

"Це не Росія, дитинко!": У Киргизстані поставили на місце росіянку, яка вимагала говорити з нею російською (відео)

середа, 29 березень 2023, 15:27

У Киргизстані поставили на місце росіянку, яка вимагала, щоб із нею спілкувалися російською мовою. Їй порадили вивчити мову держави, в якій вона живе, передають Патріоти України. Два киргизи також нагадали росіянці, що Киргизстан – це не Росія. Ролик з...