Тактична ядерна зброя РФ більше загрожує самій Білорусі: Чому ядерний шантаж Путіна приречений на провал

Новина про розміщення тактичної ядерної зброї Росії в Білорусі, схоже, зовсім не здивувала Захід та аж ніяк не викликала паніки з боку цивілізованого світу. Цей новий виток ядерного шантажу російського диктатора Володимира Путіна приречений на провал. Про це пише український військовий портал Defence Express, передають Патріоти України.

Там зазначили, що світ не побачив загрози в цій ядерній зброї – вона мало вплине на загальну безпекову ситуацію та скоріше загрожує самій Білорусі, адже за необхідності ці ядерні обʼєкти РФ на її території будуть знищені.

Секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що таким чином Росія бере Білорусь у "ядерні заручники". Крім того, на Заході дуже спокійно відреігували на цю заяву щодо ядерного озброєння ще й тому, що в ній немає особливої новизни. Зокрема, про те, що в Білорусі буде розміщена ядерна зброя, стало відомо ще у лютому 2022 року – тоді в РБ провели "референдум", який скасував статтю про без’ядерний статус державт.

Після цього Лукашенко та Путін заговорили про адаптування білоруських літаків під ядерну зброю, що й було зроблено влітку минулого року.

"А 1 лютого 2023 року міноборони Білорусі оголосило, що отримало від РФ ракети для "Іскандера" з можливістю ураження цілей у 500 км, що порушує фундаментальні міжнародні домовленості", – сказано в повідомленні.

Нині ж стало відомо, що сховище для тактичної ядерної зброї у Білорусі буде готове до 1 липня. У Кремлі, судячи з усього, очікували більш бурхливої реакції Заходу, але цивілізовані країн скоріше проігнорували цю новину. Наприклад, у США не вірять у те, що РФ готується до застосування ядерної зброї, а в НАТО повідомили, що розміщення ядерної зброї в РБ не вплине на стратегію Альянсу.

"І у практичній військовій площині у НАТО це рішення викликало лише появу у "банку цілей" ще декількох об'єктів на території Білорусі, які мають бути знищені у першу чергу, на випадок, якщо у Кремлі все ж таки зважаться на Третю світову", – сказано в повідомленні.

"Вони скоро особисто прийдуть": Подоляк відреагував на інформацію про розшук Росією Залужного та Сирського

вівторок, 30 травень 2023, 22:43

Кремлівська влада 30 травня вирішила оголосити у розшук головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та командувача Сухопутних військ Олександра Сирського. В Офісі президента запевнили, що вони й самі можуть прийти до слідчого комітету Росії. Однак, традиц...

Туреччині зробили цікаву пропозицію, щоб не була проти: Швеція може вступити до НАТО найближчими тижнями - Блінкен

вівторок, 30 травень 2023, 22:30

Вступ Швеції до НАТО буде завершено "найближчими тижнями". Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен, передають Патріоти України із посиланням на CNN. . "Ми не сумніваємося, що це може бути, і це повинно бути, і ми очікуємо, що це буде", — заявив Б...